Hasan Arat, Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar’ı açıkladı: ‘Beşiktaş’ı iyi bir gelecek bekliyor’

Beşiktaş başkan adaylarından Hasan Arat, seçilmesi halinde ekibinde yer alacak Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar ile birlikte basın toplantısı düzenlendi.

SAMET AYBABA VE FEYYAZ UÇAR’IN GÖREVLERİ

Hasan Arat, Beşiktaş’a başkan seçilmesi halinde Samet Aybaba’nın “Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü” olarak görev yapacağını açıkladı. Feyyaz Uçar ise futboldan sorumlu yönetici olacak.

“BEŞİKTAŞ’I İYİ BİR GELECEK BEKLİYOR”

Basın toplantısında ilk olarak söz alan Hasan Arat şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye 1 aydır Beşiktaş’ı konuşuyor. Beşiktaş’ı iyi bir gelecek beklediğini söyleyebilirim. Adaylar çok kaliteli çalışmalar yapıyor. Bu seçim Beşiktaş camiası için hayırlı bir seçimdir. Centilmence geçtiğini düşünüyorum. Geleceğin felsefesi seçimidir. Biz bu yeni yapılanmada hiçbir şeyin geç olmadığına inanıyoruz. Değerli arkadaşlarımızla birlikte bu sıkıntılı günleri çok rahat aşacağımızı düşünüyoruz. Beşiktaş formayı giydiğinizde tek hedefiniz olur, o da şampiyonluktur. Bu hiçbir zaman değişmeyecek. Biz, sporu ve idareyi ayırıp hedefleri belli bir noktada toplayacağız. Dolayısıyla idareyi yapanlar sporun günlük işine karışmayacaklar. Sporu sporcular yönetecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx