Zafer Partisi Arnavutköy ilçe lideri gözaltına alındı

Zafer Partisi Arnavutköy İlçe Lideri Adem Şeker, gözaltına alındı. Genel Lider Yardımcısı Adem Taşkaya, toplumsal medya hesabından Şeker’in asılan pankart ve yazılar sebebiyle gözaltına alındığını duyurdu. Adem Şeker’in emniyetteki süreçlerinin akabinde Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

Zafer Partisi Arnavutköy İlçe Lideri Adem Şeker, gözaltına alındı. Zafer Partisi Genel Lider Yardımcısı Adem Taşkaya, toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak, Şeker’in asılan pankart ve yazılar sebebiyle gözaltına alındığını duyurdu.

Taşkaya, “Zafer Partisi Arnavutköy İlçe Liderimiz Adem Şeker, aşağıdaki pankart ve yazılar sebebiyle gözaltına alınmıştır. İstanbul Vilayet Liderimiz @Hakan_Akşit ve beraberindeki heyet, ilçe liderimize takviye olmak için Arnavutköy Karakoluna gitmek için yola çıkmışlardır” formunda bir paylaşım yaptı.

Zafer Partisi İstanbul Vilayet Lideri Hakan Akşit ise paylaşımında, “Zafer Partisi Arnavutköy İlçe Lideri aşağıdaki yazı nedeniyle gözaltına almanız gerçekleri değiştirmez” tabirlerini kullandı.

İlçe lideri Adem Şeker’in emniyetteki süreçlerinin akabinde Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.