Steve Jobs’un kızı iPhone 14 ile dalga geçti

Teknoloji devi Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un kızı Meskene Jobs, Apple’ın dün lansmanını yaptığı yeni iPhone 14 modeliyle dalga geçti. Jobs’un paylaşımı toplumsal medyada gündem oldu.

Dün tüm dünya ile birlikte Türkiye’de Apple’ın beklenen lansmanı gerçekleşti ve iPhone 14 başta olmak üzere yeni eserler tanıtıldı. iPhone’un yeni modelinin fiyatı dünyanın çabucak hemen her ülkesinde gündem olurken, birçok kişi de yeni iPhone’u eskisinden farklı olmamakla eleştirdi.

Apple’ın kurucularından Steve Jobs’ın kızı Konuta Jobs da bu isimlerden biriydi. iPhone 14’ün bir evvelki modele nazaran çok fazla değişiklik içermemesi, Steve Jobs’ın kızı Meskene Jobs tarafından ti’ye alındı. Jobs, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda internette viral olan bir manzarayı de ekleyerek, “Apple’ın bugünkü tanıtımından sonra iPhone 13’ten iPhone 14’e geçerken ben.” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım;

“iPhone 13’ten iPhone 14’e geçerken ben”

Günümüzde modellik yapan Meskene Jobs’un bu paylaşımı kısa müddette gündem olurken, toplumsal medyada bir çok kişi Jobs’a takviye verdi. Bir kullanıcı, “Kardeşim birebir şeyi tekrar tekrar yayınlıyorlar” derken, bir oburu “Babanın vaktinde bu türlü miydi” diyerek Steve Jobs’un Apple’ın başında olduğu periyoda atıfta bulundu.

Jobs’un paylaşımı kısa müddette binlerce beğeni aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.