Ne Arda Turan ne Kenan İmirzalıoğlu… Sinem Kobal’ın eski aşkı dudak uçuklattı!

14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sinem Kobal, Dormen Tiyatrosu’nda eğitim aldı ve oyunculuk alanında ilerlemeye başladı.

Küçükken baleye giden ve bu alanda da başarılı olan Kobal, bir dönem boyunca Uygur Tiyatrosu’nda çalışma fırsatı buldu.

Beykent Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Sahne ve Şov Sanatları Kısmı’ndan mezun olan Kobal, Gülben Ergen’in yer aldığı Dadı dizisinde uzunluk gösterdi.

Yıldızını Selena dizisinde parlatan Sinem Kobal, aşık olduğu Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturdu.

14 Mayıs 2016 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen ve ekranlardan uzak kalan Kobal, iki kız çocuğu dünyaya getirdi.

Lalin ve Leyla ismini verdiği kızlarını kucağına alan ve onları büyütmek içn şu sıralar rastgele bir projede yer almayan Kobal, bir devir Arda Turan ile beraberdi.

Arda Turan’dan ayrıldıktan sonra aşkı Kenan İmirzalıoğlu’nda bulan başarılı ismin İbrahim Çelikkol ile de aşk yaşadığı gündeme geldi.

İbrahim Çelikkol ve Sinem Kobal aşkını duyanlar ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Sinem – İbrahim aşkı

Arda Turan’dan ayrıldıktan sonra oyuncu İbrahim Çelikkol ile ilgi yaşamaya başlayan hatta evlenecekleri argüman edilen Sinem Kobal, memnunluğu bulamadı.

İkilinin evlenmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Lakin süratli başlayan aşk, süratli bitti. Yalnızca 10 ay süren aşkın bitişi ile ilgili kulislerde birçok tez dolaşmaya başladı.

Ayrılığa Kobal’ın kendisini evliliğe hazır hissetmemesinin neden olduğu sav edildi. Çelikkol son röportajında, “Sinem’le tahminen Ekim’de evleniriz, tahminen yarın. Her an, her şey olabilir” demişti. Lakin bu argümanlar doğrulanmadı.

Farklı yollar…

İbrahim Çelikkol aşkı Mihre Mutlu’da buldu ve evlendi. İkilinin Ali isminde bir oğlu oldu. Uzun süren bu aşk ve evlilik geçtiğimiz sene bitti.

Sinem Kobal ise Kenan İmirzalıoğlu ile keyifli giden evliliklerini sürdürmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.