Kurtlar Vadisi’nin Güllü Erhan’ı değişimiyle ağızları açık bıraktı! Bakın şimdilerde ne yapıyor…

Yayın hayatına 2003 yılında Show TV ekranlarında “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla başlayan Kurtlar Vadisi dizisi, Türk televizyon tarihine ismini altın harflerle yazdırmayı başardı.

Birinci serisi toplam 4 dönem süren ve 97. kısımda final yaparak ekranlara veda eden aksiyon, dram ve politik cinsteki Kurtlar Vadisi dizisi, o kadar çok sevildi ki ilerleyen yıllarda birçok serisi çekildi.

Heyecan ve aksiyon dolu her kısmıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin başrollerinde Necati Şaşmaz, Mahsus Namal, Selçuk Metot, Oktay Kaynarca, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, İstemi Betil, Zafer Ergin üzere usta isimler yer aldı.

Üzerinden yıllar geçmesine karşın unutulmayan ve günümüzde de konuşulmaya devam eden dizi; Polat Alemdar, Süleyman Çakır, Savcı Leyla, Memati, Abdülhey üzere karakterleriyle de akıllara kazındı.

Bu isimlerden biri de Polat Alemdar’ın adamları ortasında yer alan Güllü Erhan’dı. Sempatik ve komik halleri ile herkesin beğenisini kazanan Güllü Erhan karakterine ise Erhan Ufak hayat verdi.

Replikleri kadar müzikleri de lisanlara dolanan Kurtlar Vadisi dizisinden sonra rastgele bir projede yer almayan Erhan Ufak, son hali ve yeni hayatıyla gündeme geldi.

”Necati ve Raci Şaşmaz sayesinde ünlü oldum”

Oyunculuğa başlamadan evvel Dalaman ve Marmaris üzere tatil beldelerinde otel ve restoran işletmeciliği yapan Erhan Ufak, televizyon serüvenine Necati ve Raci Şaşmaz kardeşler sayesinde başladı.

Şaşmaz kardeşlerle aile dostu olan Ufak, Habertürk’ten Aytekin Teker’e verdiği röportajda şunları söyledi:

”Eğitimim olmadığı için 3 kısımlık talih verdiler. ‘Kendini kanıtlarsan devam edersin. Şayet kanıtlayamazsan öteki karakterler üzere ölürsün.’ dediler. Neyse ki bana verilen talihi değerlendirdim. 3. kısmı geçtik ancak ben hala senaryoya bakıyordum, ‘ölecek miyim’ diye… (Gülüyor) Gelen olumlu reaksiyonlar sonrasında eksiklerimi kapatmak için oyunculuk eğitimi almaya başladım.”

Ekranlardan uzak kalmasının sebebini Kurtlar Vadisi’nin yine başlama mümkünlüğü olduğunu itiraf eden Ufak,Oyunculuğu bırakmış değilim. ‘Güllü Erhan’ üzere iz bırakabileceğim bir rol teklifi gelirse düşünürüm.” dedi.

Kurtlar Vadisi başlayacak mı?

Erhan Ufak, geçtiğimiz yıl Kurtlar Vadisi’nin yine başlayacağına dair haberlerin gündeme gelmesi hakkında da konuştu.

Bu bahiste bir bilgisi olmadığını söyleyen Ufak, açıklamayı yapacak yerin Pana Sinema olduğunu belirtti.

Yeni işi bakın neymiş

İstanbul’da gayrimenkul şirketi kuran Erhan Ufak, şu sıralar hayatının büyük bir kısmını Azerbaycan’da geçiriyor

Burada Türk Sanat Akademisi kuran Erhan Ufak, yeni hayatını şu sözlerle anlatıyor:

”Akademiyi evvel Türkiye’de açacaktık lakin pandemi periyodunda Türkiye’deki kısıtlamalar nedeniyle birinci adımı Azerbaycan’da attık. Hem burada dostlarımız vardı, hem de Azerbaycan’ın bu türlü bir teşebbüse gereksinim olduğunu düşündük. İnsanların yeteneklerini keşfetmesini amaçlıyoruz. Hem kamera önü hem de kamera ardı eğitimler veriyoruz. Oyunculuk, müzik, rejisörlük ve fotoğraf kollarımız var. Ben de tecrübelerimi gençlere aktarmaya çalışıyorum.”


Son haliyle şaşırttı

Toplumsal medyada bir oldukça faal olan Erhan Ufak, Instagram’da “erhanufakofficial” kullanıcı ismi ile yer alıyor.

Süreyya Ufak ile evlenen ve iki çocuk babası olan Ufak’ın son hali ise görenleri şaşırtıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.