Görenler gerçek sanıyor: Köpek üzere yiyor, içiyor, oynuyor

Japonya’da yaşayan Toko-san isimli bir adamın kendine kostümü tasarlayıp köpek üzere davrandığı imgeler toplumsal medyada gündem oldu.

Japonya’da Toko-san isimli bir adam, 12 bin 500 sterlin yani yaklaşık 257 bin TL harcayarak kendisi için özel bir köpek kostümü diktirdi.

Youtube’da görüntüler paylaşan ve uzun müddettir köpek olmak istediğini söyleyen Toko-san Lassie cinsi bir köpek kostümü sipariş verdi. Tam 40 gün sonra işe Japon adamın hayalleri gerçek oldu ve kostümüyle artık büsbütün bir köpek üzere davranabilecekti…

Kostümün içinde kendi fotoğraflarını paylaşan Toko-san, “Onu Lassie cinsi seçtim zira giydiğimde gerçek görünüyor. Benim vücuduma yakın büyük bir hayvanı seçmenin daha güzel olacağını düşündüm.” dedi.

Nisan ayı başlarında YouTube’da Lassie kostümü giymiş Toko-san’ın tuhaf bir görüntü klibi ortaya çıktı klip kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu. Toko san’ın tıpkı bir köpek üzere patisini kaldırdığı, insanları selamladığı imgeler pek çok kişi tarafından paylaşıldı.

Toko-San bu köpek olma işini o kadar abarttı ki yerde yuvarlandığı hatta patilerini havaya kaldırdığı görüntüleri da paylaştı. Hatta köpek üzere kabından yemek yiyip içtiği imajlara bile yer verdi…

Toplumsal medyada çokça paylaşılan manzaralarda kimileri Japon adama takviye olurken, kimileri da kostümün doğal bile görülmediğini söyledi.

Twitter’da kendisinin köpek kostümü içinde yerde yuvarlandığını gösteren bir görüntü yayınlayan Toko-san, ‘Bir kostüm sipariş ettim! Senin sayende, hayvan olma hayalimi gerçekleştirebildim!’ tabirlerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.