Dursun Özbek’ten Beşiktaş’a video yanıtı: Özür bekliyoruz

Dursun Özbek, sponsorluk anlaşması için düzenlenen basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sponsorlukla ilgili yapılan basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Başkan Özbek, Beşiktaş’ın Milot Rashica transferini açıklarken yaptığı paylaşımla alakalı olarak ise, “Beşiktaş Kulübü’nden özür bekliyoruz. “Kimsenin yanına yaptıklarını kâr bırakmayacağız. Buna sebep verenlerden hesabını soracağız.

Beşiktaş ile yüzyıldan beri mücadele ediyoruz. Onların büyükleri ve kurucuları konusunda her zaman saygılıyız. Beşiktaşlı yöneticilere soruyorum; Niye buna ihtiyaç duydunuz ve bundan ne fayda sağladınız” ifadelerini kullandı.

“NOKTA ATIŞI TRANSFER YAPACAĞIZ”

Başkan Özbek transfer çalışmalarıyla ilgili de bilgi vererek, “İsim söylemem doğru olmaz ama bazı noktalara nokta atışı transfer yapacağız. En kısa sürede bitirmenin peşindeyiz. Galatasaray taraftarları hiç endişe etmesin” ifadelerini kullandı.

“TETE BİZİM OYUNCUMUZ”

Başkan Özbek, Shakhtar Donetsk’in Tete transferinde hak iddia etmesiyle ilgili konuya da değindi. Özbek, Brezilyalı yıldızın transferiyle iligli olarak da; “Konuyu hukukçularla konuştuk ve bu transferi yaptık. Tete transferinde risk görmedik. Tete, bizim oyuncumuz ve kısa sürede takıma katılacak” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx